Dragon Ball Super anime (Tilos a spoiler!)
Kurosawa
goku5 írta:

Ezzel hogy alap formában került a gömbbe meg hogy azért nem tudott kijönni nekem azért nem tiszta.

Azt mindjárt gondoltuk. :)

KingBradley
goku5 írta:

Nem hiszem hogy ott bent ne tudott volna ssjb-be változni!

Mert egy kibaXXott erős (már Úram bocsá, ha vallásos itt valaki) destruktív energiagömben volt!
Gondolom örült, hogy valahogy ellenált annak, hogy örökre eltörölje. Így nem csoda, h átváltozásre, még messzioről se maradt ereje.

Kzo
Azon gondolkodtam, hogy Freeza pusztítás Istene lesz.... Valamelyik univerzum jelenlegi Pusztítás Istenével végezni fog, és Ő lép majd a helyére... Illene is a karakteréhez

batai15
Tudjátok min gondolkodom? hogy miért öltöztek vissza gokuék?
A whis symbol gi üde színfolt volt a sorozatban, + vegita páncélja.
Igazán lehetne legalább valami féle változás a ruhában, mert nagyon unalmas + ugye elég sok custome van gokunak a játékokban is .

deadtom
Kzo írta:

Azon gondolkodtam, hogy Freeza pusztítás Istene lesz.... Valamelyik univerzum jelenlegi Pusztítás Istenével végezni fog, és Ő lép majd a helyére... Illene is a karakteréhez

A karakteréhez illene, mivel egy pszichopata és imád gyilkolni, pusztítani és igazából ahogy beharangozták a hakaishint ez full jó meló is lenne számára. Viszont ahogy most már ismerjük őket, nagyon nem az esztelen pusztítás a feladatunk. Egyfajta harmóniában kell tartaniuk az univerzumukuta a kaioshinnel. Azokat a bolygókat, fajokat amellyek haszontalanok az univerzum számára azokat el kell törölni. De Freeza a semmivel tenné egyenlővé az egész univerzumot. :D

shrek11
Hát attól függ honnan nézzük,nekem a nameki kosztüme tetszett a legjobban,ha most még megkapná a lelógó övet,meg a régi csizmát én annak örülnék a legjobban. :D
Vegetának is ez szerintem a legmenőbb szettje,de a namekra érkezéses a másik kedvencem.
A Whises meg rajta egyenesen szar volt,még Gokué talán elment,de nyiván oka volt hogy visszacserélték. : )

xindrix
Pedig ha mindig váltogatnák a ruhájukat, annál több figurát tudnának gyártani.
Első sorban szerintem Vegito miatt cserélték vissza, aztán nem tudom, gondolom azért vannak ebben, mert mindkettőnek ez a legismertebb ruhája.
Én személy szerint örülnék, ha cserélgetnék, vagy legalább kicsit változna, de na, nem halok bele ha marad végig ugyanaz :D
Én már annak örülök, hogy az előző részben szakadt a ruha, mert egy ideje már olyan sérthetetlennek tűnt, így meg ha már vér nincs, legalább ezzel jelezzék ha betalált valami erősebb támadás.

Kurosawa
Pl a mangában k..rva jól néz ki a legutóbbi fejezet. Zamasu is letépi magáról a göncét és úgy feszít. :)

1991.06.19. Goku turns Super Saiyan for the first time.
- a többi már történelem :)
Szerkesztette: Kurosawa - 2017.06.19. 19:57

batai15
Xeno vegetot mégis meg bírták csinálni... sőt a fan superes vegeto artok is nagyon menőek..

Coelho
Kzo írta:

Továbbra is úgy érzem, hogy a sorozat legvégén Goku és Vegeta is istenné válik majd és Vegeta lesz a pusztítás istene (illene hozzá :D).

goku5
Szerintem se Gokuhoz Se Viegitához nem illene a Pusztítás istene szerep. Bár Vegita még jó lenne erre a szerepre.
Dermesztő viszont nagyon nem. Ő inkább elpusztítana mindent nem érdekelné semmi típus. Azt az egyensúlyt fejlődést amire valók is ők nem illene rá.

Zuki
Hát lehet Bills is ilyen volt mint Freeza csak Whis megnevelte.

Szóval lehetne Freeza is isten , mert ha ok nélkül tul sokat pusztitana akkor az angyala megállitja,visszatekeri az időt etc..

xindrix
Ezt muszáj itt megosztani:
https://www.youtu...jBeF8LRh6c

Na aztán mégis csak szükség lenne Yamchára :D

Fan animációhoz képest elég jól néz ki.

Hubapipi
lenne egy nagyon offos kérdésem, hogy kinek mi a véleménye erről

ugye csinálják ezeket a Blu-Ray epizodókat javításképp vagy mi
és, ugye volt az a rész, amikor Future Trunks visszatért és harcoltak Gokuval egyet erőfelmérés képpen.. és ugye akkor Trunks után Goku is átment SSJ2-be csak ugye akkor SSJ1 hajat rajzoltak neki , az vajon átlesz javítva?

nosztalgiazok előző epizodokkal és valahogy ez szemetszurt :'D

Shiro
Meg nem mondom neked, hogy át e rajzolták, de annyi biztos, hogy azok a részek már kijöttek Blu-Ray-en, szóval meg tudod nézni, ha rákeresel.

Ugrás a fórumra: