Dragon Ball Super anime (Tilos a spoiler!)
goku5
Vegetto csak azért nem bírja sokáig, mert sok energiát fogyasztott el harc közben.

Amúgy mint új generáció felhozatalának egyelőre tényleg Gohan a legjobb példa. Neki még van esélye hogy végre kinője magát és felzárkózzon Gokuékhoz.
Bár a "kicsiket" is jobban mutathatnák, mit és mennyit fejlődnek. Eleve milyen utat választanak. Az apjukét vagy Gohanét.

cobydick
goku5 írta:

Vegetto csak azért nem bírja sokáig, mert sok energiát fogyasztott el harc közben.

Amúgy mint új generáció felhozatalának egyelőre tényleg Gohan a legjobb példa. Neki még van esélye hogy végre kinője magát és felzárkózzon Gokuékhoz.
Bár a "kicsiket" is jobban mutathatnák, mit és mennyit fejlődnek. Eleve milyen utat választanak. Az apjukét vagy Gohanét.

A fúzió időkorlátos. 60 perc. De ezt felgyorsítja az isteni formának fenttartására "költött" energia. De ha az energiát nem is nézzük, az 1 óra mindenképp megállítja, szóval sokáig semmiképp sem bírná a fúzió.

"A túl sok fantázia elveszti a valóságot, a túl sok remény üresnek tűnhet."

Jaeger
Gohan meg a medál dolog amugy még lehet egy fontos momentum. Pl. A rage egy új átváltozáshoz nála ez elég lesz, hogy mutasson valami újat. Ha bajba kerül és rágondol a családjára meg erre az U10-es családra is.
Szerkesztette: Jaeger - 2017.08.15. 20:15

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Kzo
Hm, Gohan azzal hogy látta a medált és a családot, eszébe jutott a sajátja is, és hogy milyen szar lenne elveszíteni. De Gohant ismerve az is eszébe jutott, hogy ő miatta haltak meg.
Ne most ebből kiindulva Gohan szerintem azon lesz, hogy valahogy jóvá tegye ezt az egészet és visszafordítsa majd, persze a torna után.
Na most viszont lehet, hogy lesz egy kis kilengés nála, hogy nem akar küzdeni mert nem akarja hogy miatta essen ki valaki és pusztuljon el.
De aztán később persze összeszedi magát és látunk tőle level up ot.

Egyesítve 2017.08.15 19:57:15:
Amúgy ha az endiet megnézitek, akkor a harctér fényes ugye (tudom ki lett ez már vesézve) krilin sem a lelátón van hanem a romok között együtt a többiekkel. Kivéve Goku és Gohan. 100% hogy ők ketten maradnak a legvégén. Illetve Gohanon egy karcolás sincsen, szóval el tudom képzelni hogy ő csak a legvégén fog nagyobb szerepeket kapni.
Szerkesztette: Kzo - 2017.08.15. 19:57

tehenhun
Elém keveredett a Z utolsó része, és volt ott Piccolo mellett egy alacsonyabb namek, gondolom Dende. Ugyan most nem ennek van itt az ideje, de remélem, a torna után nem sokkal már rak tojást, és lesz kicsi Piccolo is a Superben! :D

http://hello-project.hu
xindrix
SPOILER, lehetséges, hogy kiderült meddig tart a torna.

spoiler
GovitaAF posztolta elvileg, ő is szokott fordítani super spoilereket.
https://scontent....e=5A2C1296
Elméletben novemberig tart, nem tudom még hogy ez mennyire hivatalos ,vagy fake, várok a további megerősítésre, viszont ha tényleg eddig tart, akkor annyira sok rész nincs hátra.
Szeptember 10.-én ugye nem lesz rész és ha feltételezzük ,hogy ezen kívül minden hétvégén lesz és tegyük fel november utolsó vasárnapjáig tart, akkor még 14 rész marad. Mondjuk az alatt korrektül le lehetne zárni.

Shiro
Szerintem Gohan jellemét az a medál pont, hogy megerősítette.
Tisztában van vele, hogy mire vállalkozott, mit kell tennie és, hogy mit kockáztat.

Remélem, hogyha őt is legonoszozzák, akkor valami olyasmivel vág vissza, hogy:
"- A lányom jövőjéért hajlandó vagyok elvállalni a démon szerepét."

Bár jelenleg C17 esetében esélyesebb egy hasonló monológ Ribriana felé.

Lacika
Az U7ben kb senkin nincs karcolás és én inkább egy Goku És Frizea vagy Vegita és Frizea vagy Goku és Vegita de Gohantol csak ilyen utolso előtti kiesot várok.
Én egyenlőre azt várom, hogy C17 mikor mutatja meg teljes erejét és az mekkora lesz.

Egyesítve 2017.08.15 23:02:58:
Sőt senki nem vesz komolyan egyiküknek sem volt olyan harca, hogy 100%osra vette volna. Goku is poénra vesz mindenkit

Egyesítve 2017.08.15 23:21:13:
Gokunak talán most lesz ennyi
Szerkesztette: Lacika - 2017.08.15. 23:21

laszlo222
Korrekt időpont. Arra ugyse senki nem gondolt, hogy 50részből fog állni a torna. Így közel 1éves lesz ez a saga, ami nem rossz. Lehet kihúzzák az említett hónap végéig. De így akkor lassan be kell indulnia az eseményeknek és lehet a hétvégi God formával kezdődik a pörgés.

KingBradley
Egy epizód, átlag 2-3 percet fog feldolgozni ezek szerint. (2,64 teljesen leátlagolva) teljesen reális az eddig bent maradt harcosok minőségét és mennyiségét nézve. :)
A szeptember 10 ei rész hiányára lelkileg felkészültem, aznap úgyis irány az IMAX és nézzük AZ t! :D
OFF vége! :bow

laszlo222
KingBradley írta:

Egy epizód, átlag 2-3 percet fog feldolgozni ezek szerint. (2,64 teljesen leátlagolva) teljesen reális az eddig bent maradt harcosok minőségét és mennyiségét nézve. :)
A szeptember 10 ei rész hiányára lelkileg felkészültem, aznap úgyis irány az IMAX és nézzük AZ t! :D
OFF vége! :bow

Úgy lenne az igazi, ha innentől nem néznénk a torna végéig és utána egyben az egészet. Elég ingergazdag lenne az a fél nap. Akaraterő kihívás a javából, amit nagyon nehéz lenne kibírni de gigantikus élményt adna. Spoilertől mentesen, megnézni 15-20 részt egyben.
Szerkesztette: laszlo222 - 2017.08.16. 14:55

goku5
Jó is lenne tényleg egyben megnézni az össze részt, ám nem hiszem, hogy innen túl sok valaki vállalkozna rá hogy kivárja a végét. Túlságosan várjuk már mindig az új részeket.

Amúgy Goku eddig is komolyan vette a harcait, csak nem adott bele mindent. Tartalékolja az erejét és meg is van rá az oka. Soká lesz még a vége. Szóval eddig biztos nem poénkotta el a harcokat és ellen feleket.

xindrix
Megpróbálom kiegészíteni valamennyivel ezt a múltkori "spoiler".

spoiler

Gojitaaf szerint, novemberig fog tartani, Ken Xyro szerint nem feltétlen, viszont linkelem az ábrát, amiből erre következtetnek.
pbs.twimg.com/media/DHWyrS-W0AAzYay.jpg

A zöld csíkra elvileg az van írva, hogy "Tournament of Power" és novemberig tart a csík ( ott fent vannak a hónapok, látszódik is, hogy 11. azaz november).
Én továbbra is azt mondom, hogy reális, hogy addig tart, mivel a zamasu arc is addig tartott kb, aztán jöttek a "filler" részek februárig és decemberben jelentették be az új arcot, gondolom most is hasonlóan lesz, ha tényleg novemberig tart.

laszlo222
xindrix írta:

Megpróbálom kiegészíteni valamennyivel ezt a múltkori "spoiler".

spoiler

Gojitaaf szerint, novemberig fog tartani, Ken Xyro szerint nem feltétlen, viszont linkelem az ábrát, amiből erre következtetnek.
pbs.twimg.com/media/DHWyrS-W0AAzYay.jpg

A zöld csíkra elvileg az van írva, hogy "Tournament of Power" és novemberig tart a csík ( ott fent vannak a hónapok, látszódik is, hogy 11. azaz november).
Én továbbra is azt mondom, hogy reális, hogy addig tart, mivel a zamasu arc is addig tartott kb, aztán jöttek a "filler" részek februárig és decemberben jelentették be az új arcot, gondolom most is hasonlóan lesz, ha tényleg novemberig tart.

Nem is baj az, hogy "szezonossá" változott. Már nem 20 évvel ezelőtt vagyunk, hogy még egy évig eltartson ez a torna. Inkább legyen rövid de pörgős a torna, mintsem kényszeresen elhúzott.

KingBradley
105. rész:
pbs.twimg.com/media/DHasaKpUMAAZWXk.jpg

pbs.twimg.com/media/DHasaKsUIAEMaZR.jpg

pbs.twimg.com/media/DHasaKrUQAAuRW3.jpg

Ugrás a fórumra: