goku5
Hát a rajzstílus hát szerintem akkor is pocsék. Sarada ábrázolásáról ne is beszéljünk. Tisztára tini útszéli lánynak van ábrázolva.
Na de maga a rajz alapján nekem nincs bajom a története. Szintem jó. Folytatódik az előző sztori.
Amúgy szerintem tényleg segítséget kér és szerintem mg is kapja. De érdekes, hogy megint csak nem a felnőttektől kér segítséget hanem maga akarja megoldani.

És az sem az igazi hogy közel másfél hónap után jön a következő, így pláne nem halad a történet.
Amúgy már én is írtam, de nekem is ez a bajom, ezzel a Borutós rajzolással, hogy nagyon lassan halad az esemény. Kevesebb a kép is mint a Narutóban volt. És oldalszám is elmarad jócskán tőle. Ez is kb 45 oldal csak. másfél hónapra.
Havira bontva fele annyit kapunk és oldalanként is kevesebb képpel.

DereX
http://readms.net...013/4321/1

Dova
Na így angol után már jóval másabb a helyzet, pl. a Sarada-Boruto párbeszéd. Akkor ezek szerint éjjel már indultak volna arra a küldetésre? Bár megint előjött amit előző oldalon én, meg fentebb goku5 említett, beszéltek kb 5-5 mondatot, ami 5 oldalba lett elhúzva. Na mindegy.

Ami viszont meglepett, az az hogy amilyen nemtörődöm képpel közölte a csávó hogy az inas már rég meghalt, meg amilyen pofája van, egyből szét akarnám rúgni a s*ggét :D Nem gondoltam hogy egy ilyen "kispályás" bűnöző ki tud hozni ilyeneket. Meg amikor mondja hogy a Shikabane bunsinhoz meg kell enni a másik agyát míg él.....azt a k*rva, lehet h csak szóban, de azért kicsit nekem a Naruto főleg elején lévő brutalitásra emlékeztet, ami egyrészt egész jó mert ugye nem sűrűn számít békeidőben ilyenekre az ember, másrészt agyat enni...remélem Boruto jól elkalapálja a r*hadékot! :D

DereX
Csak szerintem néz ki az a kövér csávó úgy, mint Andy V ?

VivienBrss
Ez nem Boruto filmnek a manga verziója? O.o

Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél, mert az egészséges bőr hidratált és tetovált!!

I am Groot.

goku5
VivienBrss
Lényegében igen. Onnan kezdik a mangát ahonnan a film indult, csak kisebb változtatásokkal toldással rövidítéssel.

VivienBrss
goku5 írta:

VivienBrss
Lényegében igen. Onnan kezdik a mangát ahonnan a film indult, csak kisebb változtatásokkal toldással rövidítéssel.

Ááá, nagyon köszönöm a segítséget! :D Lényegében tovább is mehet történetileg, mint a film? :)

Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél, mert az egészséges bőr hidratált és tetovált!!

I am Groot.

goku5
Már tovább is ment. Azon kívül már megjelent 3 új fejezet. Ami a film után játszódik. Csak még nincs fenn az oldalon. De az is csak idő kérdése.

VivienBrss
goku5 írta:

Már tovább is ment. Azon kívül már megjelent 3 új fejezet. Ami a film után játszódik. Csak még nincs fenn az oldalon. De az is csak idő kérdése.

Köszönöm mégegyszer a sok-sok információt!! ^^

I am Groot.

Jon
Úgy van, ahogy goku mondja, az első 10 fejezet a filmet dolgozza fel, utána saját sztorija lesz :) Tehát 2 hónap múlva érünk el az új sztorihoz, mivel heti egyet adunk ki :)

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

Ugrás a fórumra: