goku5
Hát a rajzstílus hát szerintem akkor is pocsék. Sarada ábrázolásáról ne is beszéljünk. Tisztára tini útszéli lánynak van ábrázolva.
Na de maga a rajz alapján nekem nincs bajom a története. Szintem jó. Folytatódik az előző sztori.
Amúgy szerintem tényleg segítséget kér és szerintem mg is kapja. De érdekes, hogy megint csak nem a felnőttektől kér segítséget hanem maga akarja megoldani.

És az sem az igazi hogy közel másfél hónap után jön a következő, így pláne nem halad a történet.
Amúgy már én is írtam, de nekem is ez a bajom, ezzel a Borutós rajzolással, hogy nagyon lassan halad az esemény. Kevesebb a kép is mint a Narutóban volt. És oldalszám is elmarad jócskán tőle. Ez is kb 45 oldal csak. másfél hónapra.
Havira bontva fele annyit kapunk és oldalanként is kevesebb képpel.

DereX
http://readms.net...013/4321/1

Dova
Na így angol után már jóval másabb a helyzet, pl. a Sarada-Boruto párbeszéd. Akkor ezek szerint éjjel már indultak volna arra a küldetésre? Bár megint előjött amit előző oldalon én, meg fentebb goku5 említett, beszéltek kb 5-5 mondatot, ami 5 oldalba lett elhúzva. Na mindegy.

Ami viszont meglepett, az az hogy amilyen nemtörődöm képpel közölte a csávó hogy az inas már rég meghalt, meg amilyen pofája van, egyből szét akarnám rúgni a s*ggét :D Nem gondoltam hogy egy ilyen "kispályás" bűnöző ki tud hozni ilyeneket. Meg amikor mondja hogy a Shikabane bunsinhoz meg kell enni a másik agyát míg él.....azt a k*rva, lehet h csak szóban, de azért kicsit nekem a Naruto főleg elején lévő brutalitásra emlékeztet, ami egyrészt egész jó mert ugye nem sűrűn számít békeidőben ilyenekre az ember, másrészt agyat enni...remélem Boruto jól elkalapálja a r*hadékot! :D

DereX
Csak szerintem néz ki az a kövér csávó úgy, mint Andy V ?

VivienBrss
Ez nem Boruto filmnek a manga verziója? O.o

Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél, mert az egészséges bőr hidratált és tetovált!!

I am Groot.

goku5
VivienBrss
Lényegében igen. Onnan kezdik a mangát ahonnan a film indult, csak kisebb változtatásokkal toldással rövidítéssel.

VivienBrss
goku5 írta:

VivienBrss
Lényegében igen. Onnan kezdik a mangát ahonnan a film indult, csak kisebb változtatásokkal toldással rövidítéssel.

Ááá, nagyon köszönöm a segítséget! :D Lényegében tovább is mehet történetileg, mint a film? :)

Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél, mert az egészséges bőr hidratált és tetovált!!

I am Groot.

goku5
Már tovább is ment. Azon kívül már megjelent 3 új fejezet. Ami a film után játszódik. Csak még nincs fenn az oldalon. De az is csak idő kérdése.

VivienBrss
goku5 írta:

Már tovább is ment. Azon kívül már megjelent 3 új fejezet. Ami a film után játszódik. Csak még nincs fenn az oldalon. De az is csak idő kérdése.

Köszönöm mégegyszer a sok-sok információt!! ^^

I am Groot.

Jon
Úgy van, ahogy goku mondja, az első 10 fejezet a filmet dolgozza fel, utána saját sztorija lesz :) Tehát 2 hónap múlva érünk el az új sztorihoz, mivel heti egyet adunk ki :)

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

DereX
http://readms.net...014/4407/1

Kezd kicsit idegesíteni, hogy folyamatosan növelik a napok számát a fejezetek között, így már tavaly se 12, hanem 11 jelent meg és ezt idén is eljátsszák. Augusztus 21 a következő és elég nagy a sansz, hogy utána a következő október lesz.

goku5
Érdekes egy fejezet volt. azért jó volt a kövér csávó. Viszont milyen shinobik voltak azok akiket egy genin egy ütéssel képes kiütni?
Az meg tényleg elég rossz hogy ilyen ritkán jelennek meg. Amúgy ha jól tudom nem az a havi egy hanem 5 hetente egy szám jelenik meg. ár ez se biztos. És hát ez se volt valami hosszú. Tán 40 oldalnyi maga a történet. De ebben is van 1 kép 1 oldalas is, ráadásul nem is csak egy. Jó hogy nehezen halad a történet.

DereX
havi megjelenésű manga, nincs külön olyan rész, hogy 5 hetes.
A havi szó alatt meg eljátszhatják azt, hogy pl megjelenik egy június 1-jén, majd július 31-én. Ez azt jelenti mindkét hónapban megjelent 1 fejezet, de gyakorlatilag 2 hónap.
Ezt ez a manga már most fogja másodjára eljátszani.

Volt ott egy-két olyan jutsu amire furcsa, hogy még nem keltél ki, hogy tud ilyet, mikor nem volt mutatva, hogy megtanulja. Mindegy. Az animében meg a papírbomba egyből feltűnt.

Az, hogy gyakran egy oldal egy kép nem igazán számít.

Papirtigriske
Ez a jutsu visszaverő jutsu nekem egy leheletnyit OP volt. O.o Akárhonnan nézem, már az alap Rasengan is A szintű és ilyen lazán visszaküldi? Ejha...

i66.tinypic.com/2dhzair.jpg

goku5
Az hogy havi meg olyan én nem vitatom, Ez inkább valószínű. Csak azért gondoltam az 5 hetet mert általában ez 5 hetente van. De akkor meg ezután jöhet egy kimaradó hónap is.
Nem igen van olyan benne ami meg tudna lepni!
Ilyeneket tanított Sasuke Borutónak már a Moviban is. Szóval miért ne. Igaz Borutótól (uzumaki) egy Uchiha technika még nekem fura, de ez van.

Az meg hogy ha már ilyen ritka megjelenés és nem is hosszú akkor igen sokat számít ha vannak 1 oldalas képek. Nem halad a történet eléggé.

Ugrás a fórumra: