Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Star Wars Univerzum
Aizen
Revanról csak a CW-s elvetett cameóját tudom a mortisi események kapcsán, hogy megjelent volna a Sonnak Darth Bane társaságában.

Szentinel: igenigen, ezt tudom, remélem egyszer élőben is alakít egy SW filmben már, megérdemelné a csóka.

Jaeger
Nagyon durva volt emberek a Star Wars Rebels 4 évadának vége...
Az utolsó három rész komolyan felér egy filmhez, a zene úgy volt alávágva ahogy kell és annyi tartalmat csavart és epic jelenetet kaptunk :)

Olyan dolgokat hozott be a kánonba, hogy szóhoz se jutok. Igazából ilyenek kéne lennie az összes SW filmnek.

Az utalásokból a sorozat készítői felől nagyon remélem, hogy kapunk egy új sorozatot a 6-ik meg 7-ik rész között.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

dungeonlord
Én csak jelenetek néztem, mert megvárom a Magyar szinkront.^˘

Aizen tudtommal a Star wars lázadók 2 .évad végénél a Sith templomnak köze van Revanhez nem?

Aizen
Engem személy szerint rémálmok fognak gyötörni a Rebelstől, annyira röhejesen pocsék lett a sorozatzáró is szvsz. A 10. részben megcsillant számomra a remény, de onnantól kezdve inkább nem is méltatnám az eseményeket.
kb két dolog van, ami érdekel és képregényként elviselném, de ennyi.

Hát, lehetne, elvégre a malachori pusztításban enyhén szólva tevékenyen részt vett, de nem mondták ki sajnos, így nem tudni, hogy most akkor mit akarnak kezdeni.

dungeonlord
Akkor nem hazudott Star wars kisokos.
Részben ezért is kedveltem annyira a lázadó sorozatat, mert Revan és az The Old Republic még visszatérhetnek a kánonba .
Utalások már vannak.
Kint van az összes törölt jelenet a nem Star WArs 9:
https://www.youtu...uYDGDEIGVk
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.03.19. 13:37

Ugrás a fórumra: