Top 10 legerősebb és leggyengébb démongyümölcs
dungeonlord
Ebben a témában szeretném megvitatni veletek, hogy szerintetek melyik a 10 legerősebb és leggyengébb démongyümölcsök az Op világban?Ha érdekel titeket a téma,mert sok off vita volt.
Szerkesztette: dungeonlord - 2017.07.17. 16:49

Gokudera
Erős démongyümölcsök szerintem

1,Phoenix gyümölcs. Lehet rosszul

2,Ope Ope no Mi (operációs gyümölcs)

3,Magu Magu no Mi (Láva gyümölcs)

4,Gura Gura no Mi (Rengés gyümölcs)

5,Mera Mera no Mi (Láng-Láng gyümölcs)

6, Yomi Yomi no Mi (Lélek gyümölcs)

7,Gravitációs gyümölcs

8,Nikyu Nikyu no Mi (mancs gyümölcs)

9,Gomu Gomu no Mi (Gumi gyümölcs)

10,Bari Bari no Mi (pajzs gyümölcs)

Nem írtam miért mert nem biztos,hogy érthetően megfogalmaznám, meg ez saját vélemény

Gyenge:

1,Zou Zou no Mi (kard gyümölcs) Ha nincs ki forgassa nincs értelme

2;Guru Guru no Mi (propeller gyümölcs vagy nem tudom ez pontosan mi)

3;Ori Ori no Mi (ketrec gyümölcs) Hát nem tudom könnyen kikerülték. De elő fordulhat, hogy ha edzenek vele jól kilehet használni

4;Giro Giro no Mi

5;Dalmata gyümölcs

6;hernyó gyümölcs

7;Mogu Mogu no Mi (vakond gyümölcs)

8, Ember gyümölcs. Ha ember eszi meg nem sok értelmét látom

AFR
Az Embergyümitől megvilágosodsz vagy mit mondott Oda.

A Zou Zou no mi meg nem kard hanem Elefánt gyümi.
A kard ette meg.

Jon
Ennek a topicnak nem látom sok értelmét. Minden démongyümölcs ereje a használójától függ. Valószínűleg a gumi gyümölcs alapvető pusztító ereje fasorban sincs a legerősebbekhez képest, aztán mégis Luffy lesz a történet végén a legerősebb, az új Kalózkirály :D
Egyáltalán nem biztos pl., hogy Ceasar gyümölcse gyengébb Akainuénál, ha fordítva fogyasztják el, Akainu valószínűleg akkor is sokkal erősebb lenne Ceasarnál, mert az embertől függ.

De ha már valami, Feketeszakáll elmondása alapján az ő gyümölcse a legerősebb (én nem tudom fejből a neveket), de Fehérbajusz ellen láthattuk, hogy ha gyenge az ember, akkor az is simán átjátszható.

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

AFR
Az igaz hogy csak úgy van értelme nézni hogy ha feltételezed hogy ugyanolyan képességű ember eszi meg őket (pl egy átlagember).

De asszem SBS-ben írta oda hogy a Goro Goro no mi (Enel Mennykőgyümölcse) a legerősebb gyümi.
Majd BB-n keresztül azt mondta hogy a Yami Yami no mi (BB Sötétséggyümölcse) a legerősebb gyümi.
Ez ellentmondás kivéve ha a Yami Yami no mi nem önmagában a legerősebb hanem azért mert képes vagy vele még 1 vagy több gyümit is "megenni".
A legerősebb Paramecia állítólag Fehérbajusz Gura Gura no mi-je. Kérdés hogy a gyümi maga is olyan hatalmas vagy Fehérbajusz miatt lett az mint a Gumigyümi Luffy miatt válik erőssé.
De valami hasonlót mondott Law Ope Ope no mi-jére is. Bár annak nagy hátránya hogy rengeteg energiát igényel.

De ez egyáltalán nem egzakt.
Mindegyiknél erősebb egy másik még a leghatalmasabbaktól is.

Jon
Én úgy tudom, hogy Enelről annyit mondott, hogy akár admirális szinten is lehetne, ha ismerné a hakit, de ebben sem vagyok biztos. Mindenesetre olyanra nem emlékszem, hogy direktbe a legerősebbnek nevezte volna a gyümölcsét.

Az valószínű, hogy a rengésgyümölcs tényleg a legerősebb Paramecia.

Hiei
Enelről azt mondta anno, hogy az akkori ismereteink alapján övé a legerősebb gyümölcs és a vérdíja úgy 500 millára tehető. Ennyi azóta sok víz lefolyt a Dunán.
Témát puszta szórakozásból megtartom kettőt helyette lezártam és törölni fogok, ha ez is oda jut ez lesz a sorsa.

dungeonlord
Sok off viták voltak a képességekről,ezért gondoltam csinálok 1 topicot.Részben a off viták miatt és részben kíváncsi vagyok arra, hogy szerintetek melyik a legerősebb képesség+egyebek.
Elméletileg Gura Gura no Mi és a Yami Yami no Mi legerősebbek.Azonban Oda nagyon kreatívan írja a képességeket.
Így pl Ope Ope no Mi pl sokkal erősebb tartom,mint Blackbeard 2 képességét.
Mert az egyik legerősebb démongyümölcs vagy ott van Magellan képessége .Ami szintén sokkal erősebb a Yaminál.

Jon
Ahogy mondtam, használótól függ, hogy mit hoz ki a gyümölcsből. Alapvetően persze a logiák nagy előnyből indulnak, de ez könnyen hátránnyá is fordulhat hosszú távon.
Szóval embertől függ, tényleg. Egy-két-három baromi erős gyümölcs van, meg egy rakat híresen erős, pl. a műtétgyümölcs, de ahhoz is okos használó kell. Aztán ott van pl. a gumi, ami az emberek 95%-nál semmire sem lenne jó a golyóállóságon kívül, Luffy meg mit ki tud hozni belőle, sokkal erősebb lett, mint egy alapvetően sokkal jobb helyzetből indulú logia.
Embertől függ.

Ugrás a fórumra: