felixgotrek
czera írta:

Ezt honnan vetted? Esélytelen.

Ott írtam hogy Big Mom mikor megjelent fishman islandnál akkor mondta. https://www.youtu...OANOYwbg5s kb 20. másodpercnél.A legújabban meg mondták, hogy 3 nap. Szóval nem esélytelen. Lehet az egy másik tea party de nem hiszem.

Jon
Az mindenképpen egy másik tea party. Azóta rengeteg idő eltelt. Több hét.

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

felixgotrek
Most hogy belegondolok tényleg.Eleve a minkek is napokig harcoltak Jack ellen.One piece-nél sosem tudom belőni mennyi idő telik el arcok között :D

Jon
Hát ha más nem, azt tudjuk, hogy Luffyék kb. egy hétig utaztak Tottlandra. De most, hogy belegondolok, Zoura is kb. annyi volt az út. És Dressrosán is több napot voltak. És Zoun is minimum 2-t. Szóval majdnem egy hónap eltelt :D Főleg, hogy Big Mom azt még a Gyojin-sziget közben mondta, ami után jött még Punk Hazard is, szóval tényleg.
Egyébként én ezt már a mangában is észrevettem, de egyértelmű volt, hogy másikról beszél. Gondolom szereti a partikat :D Még ha nem is mindegyik olyan nagyszabású, mint ez lesz.

dungeonlord
czera írta:

felixgotrek írta:

Most visszanézve Big Mom megjelenését fishman island után nem tudtam elmenni a tény mellett,hogy:
571. rész: 4 nap van hátra a tea party-ig
786. rész: 3 nap van hátra :D

Ezt honnan vetted? Esélytelen.

Ha jól emlékszem,akkor évente csak 1x van Teaparty Anyucinál.
Mert Pekoms és Tamago a mostani(spoiler manga alapján)vitték volna a Gyojin cukorkákat.
Ez tényleg egy baki.

Jon
Nem, nem az. Sehol nem volt olyan, hogy évente csak egy teapartit ad. Legalábbis én nekem egyáltalán nem rémlik.
Miért ne adhatna többet. Nyilván nem mindegyik olyan grandiózus, mint mondjuk két família egyesítése, de miért ne tarthatna többet.

dungeonlord
Az egyetlen lehetőség,hogy a teaparty időpontja csúszott.Mert én se emlékszem,hogy több teaparty lenne.
787:Megvagyok elégedve. Pudding hangja elsőre nem tetszik,remélem később megszokom.
A mai résznél megint a vége lett a legjobb .Csak nem Sasuke hangját hallottam? :D
Ja és Pedrot nagyon kedveltem az animében.Nagy kár,hogy ő sose lesz tag :/ .

Jon
Miért ne adhatna több teapartit? Nem értelek :D Nem csúszhatott a parti, ez nyilvánvaló, ez ilyen parti pontosan meg volt szervezve. Úgyhogy csak másik partiról lehetett szó. Az a mondat csak azt akarta bemutatni, hogy Big Mom milyen beteg, és gyerekes, ahogy viselkedik.

czera
Mit gondoltok a mostani részről? Azt vártam, hogy Luffy Hakival megoldotta, de még is inkább öklözött. Plusz még a G2 is kellett... A G2 rövidíti az életét úgy tudom.. Nem lett volna egyszerűbb a Haki? :D

Am érződik, hogy próbálják húzni, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e filler. Bár az előző részben lévő tömény beszélgetés is érdekes volt.

dungeonlord
Engem nem zavar,mert a gyojin arcnál hasonló technikákat használtak a polip és az erősebb tengeri szörnyek ellen.
Dressrosa arcnál a Gladiátor döntőjén szintén.

king1987
A következő részek címei:

793 The Seafaring Nation; Judge the King of Germa June 18 2017

794 A Showdown Between Father and Son Judge vs. Sanji June 25 2017

795 Great Ambition Big Mom and Caesar July 2 2017

796 Kingdom of Souls ; Mom's Fearsome Power! July 9 2017

bakod
Akkor ahogy látom nem lesz filler aminek csak örülök :)

Szittyka
Most komolyan ilyen rikító színűek lettek Sanji testvérei? :D

czera
Színes egyéniségek, jó nagy ba###rmok.
Remélem jól elkenik majd ezt a Germát, helyre kellene tenni őket. A mostani részben tetszett,hogy milyen jól átadta azt, hogy náluk csak az erő számít, és nem is csinálnak mást az edzésen kívül. Gyökerek, így is egy ütés az összes.. :D

czera
Azért, mert olyan hosszú az opening, az előbeszéd (Élt egy kalóz.. stb, és a tagok Luffy, Zoro..stb ) és az előző részek tartalmából rész, hogy így is elmegy jó 5 perc a kb 22-ből.
Ha erre még jönne egy ending is... na, inkább ne jöjjön! :D

Nekem így animében jobban tetszik ez az ív, mint a mangában. Ott is beteg, de itt nagyon. Beteg, ijesztő, és még is vidám és szerethető. :D

Nekem is bejön, hogy bővítve van az anime plusz jelenetekkel, viszont azért elgondolkodtató... Dressrosa nagyon sokáig tartott - igen, sok minden történt - ezek a plusz jelenetek miatt. Jó, hogy nem 'vágják félbe' az arcot és nincsen megszakítás. Ahova lehet oda tesznek fillert, de azért szerencsére mértékkel, és nem is csinálják rosszul. Viszont nem lepődnék meg, ha a mostani szálat egy filler szál követne. Legjobb az lenne, ha bemutatnák hogy mi történt vagy történik épp máshol. Esetleg Zoroék útját is mutathatnák, bár nem tudom hogyan kezdődik majd Wano.

Szerk.: Am az a topic neve, hogy tilos a spoiler. :D Oké, hogy elrejtetted, de ha tilos akkor tilos, nem?
Szerkesztette: czera - 2017.07.03. 14:04

Ugrás a fórumra: