king1987
A következő részek címei:

797 A Top Executive! One of the Three Commanders "Cracker" Appears
July 16

2017
798 An Enemy With 800 Million Bounty Luffy vs. Thousand Arms Cracker
July 23

2017
799 Full Force Showdown; Gear Fourth vs. Bisu Bisu Ability
July 30

2017
800 1 and 2 - Assemble! The Vinsmoke Family
August 6
2017

dungeonlord
czera írta:
Azért, mert olyan hosszú az opening, az előbeszéd (Élt egy kalóz.. stb, és a tagok Luffy, Zoro..stb ) és az előző részek tartalmából rész, hogy így is elmegy jó 5 perc a kb 22-ből.
Ha erre még jönne egy ending is... na, inkább ne jöjjön! :D
Szerk.: Am az a topic neve, hogy tilos a spoiler. :D Oké, hogy elrejtetted, de ha tilos akkor tilos, nem?

Előbeszéd helyére mehetne az Ending.Nincs pénz Endingre vagy mi?Nem értem.
Felesleges a spoiler téma,mert sokan a mangát olvassák.One piece epizódjainak listájának :http://onepiece.w...ake_Island
1Hónapja ki van írva.
Nagyon jó lett az új réssz.Tetszenek a bővítések,mint pl Cracker és Anyuci beszélgetése.
2017
798 An Enemy With 800 Million Bounty Luffy vs. Thousand Arms Cracker

Legyen jó animáció!Legyen jó animáció!!!!Már nagyon várom :D
Szerkesztette: dungeonlord - 2017.07.09. 12:06

Tapion-sama

Felesleges a spoiler téma,mert sokan a mangát olvassák.

A "sokan" és a "mindenki" nem ugyanazt jelenti. Ha tilos a spoiler, akkor tilos. Szépen kérlek, hogy ne írd felül a szabályt, amit nem te hoztál. Köszönöm.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
dungeonlord
A cím 3-4hónapja elérhető,ezért nem számít spoilernak.Feleslegesen dislikelod és töröld az üzit Jon.
Na mind1,már megszoktam.

Tapion-sama nekem 8.
https://www.youtu...5OeJVXID98
VÉGRE! Elkezdődött! :D

czera
Arra nem gondolsz, hogy a többség nem nézi meg hogy mik a címek? Egyáltalán kit érdekel, hogy mi a kövi rész címe? Én azt is egyfajta spoilernek tekintem... Főleg, hogy ilyen sokatmondó.
Van, aki még az előzetest sem nézi meg! - én se szeretem

Jó, nyilván igaz, hogy én a mangát is olvasom, oké, de ezt most általánosságban írtam. Én tudom, hogy mi lesz.

Egyébként mit szóltok Crackerhez? Luffy eddigi legerősebb ellenfele. :] Mangában ennyire nem jött át szerintem.

AFR
Egy valami nem tiszta.
Crakert ebben a részben nagyon úgy mutatták mintha Hódítóval szárította volna ki a Lelkecskéket.
Vagy az más?

dungeonlord
AFR ezt most spoilermentesen nehéz lesz leírni. Majd egyébnél megbeszéljük.
czera
Spoiler
Nem Cracker volt Luffy legerősebb ellenfele,mert Aokiji,Magellan,Doffi és Fujitora egy kicsivel táposabb.

Anime kapcsán leírtam a véleményemet és azóta nem változott.Sokat javít a hangulaton :) .
Csak....kéne új ostok :D.

AFR
Oké

Amit a spoilerbe írtál annyit hogy a 2.-at nem hiszem 3. meg biztos nem. De ezt már sokszor mondtuk Jonnal neked.

Hiei
Ez a mi fórumunk a mi szabályaink élnek rajta. Egyenlőre had döntsük el, mit lehet és mit nem.
Ráadásul valaki pirossal írt neked, ami az Adminok színe. Erre nézd meg mit csinálsz, folytatod. Ha én lennék, aki beírt pirossal ez lenne az utolsó perc, amit a fórumon töltesz. Viszont én irgalmas nagyúr vagyok és elnézem neked. Van millió egy téma, ahol beszélhetsz aggályok nélkül , de nem, neked pont itt kell.
Ehhez tarsd magad. Btw én töröltem a hszedet és nem a címért hanem a spoiler gomb miatt. El se olvastam mit írtál alá, tilos a spoiler szóval bármi is volt alatta, amit rejteni kellett annak itt helye nincs.

Szerkesztette: Hiei - 2017.07.17. 17:17

czera
Hagyjuk, ha tilos a spoiler, akkor tilos, ennyi. Szerintem az nem spoiler ami az openingtől az endingig tart. :D Itt az ending a végét jelző felirat.
A 307-tes kommentben amúgy még ott a spoiler gomb.

Na de arról nem esett még szó, hogy ki mit gondol Cracker rajzolásáról. :D Nekem jobban átjött így ez a szitu, mint a mangában. A lelkecskék reakciója mondjuk fura volt, ezt valaki a manga topicban, vagy privátban leírhatná nekem, hogy miért dőltek ki.
Kingbaum is nagy arc volt. Eddig szerintem jobb az anime mint a manga, ami nagy szó.
Egyébként ahogy megfigyeltem, ahogy fejlődött a One Piece és a rajzolás, úgy a történetbe is egyre jobban érkeztek a nagyobb volomenű dolgok. A mostani arc a régi rajzolással..... Hááááááát.. képzeljétek csak el. :D

kristofkristof
Elvileg nem király akarata volt, hanem féltek tőle, de lehet rosszul emlékszem. Irigyellek, amiért ennyire élvezni tudod, szerintem azért ennyire nem rózsás a helyzet. Azt elismerem, hogy valamennyire fejlődött a rajzolás, már nem olyan ótvar, mint pl a Gyojin arcban, bár Punk Hazardon és Dressrosán is voltak érdekes dolgok. A legfőbb probléma nekem még mindig a huzavona, vicc, hogy 1 egész fejezetet sem dolgoznak már fel. Ez teszi nekem abszolút élvezhetetlenné az egészet, emlékszek még régen mindig vártam vasárnaponként az animét és írtam is ide minden héten.

Az zenével nincs baj szerintem, azért elég nagy már abból a One Piece tárháza, az már egy másik probléma, hogy nem használják ki rendesen. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem kell új, én is várok újakat, csak nem ez a fő probléma az én meglátásom szerint. Ahogy emlékszem Gyojin-szigetnél és Punk Hazardnál nem nagyon kaptunk újat, bár utóbbinál Caesar ostját nagyon de nagyon eltalálták. Dressrosán azért kaptunk sokat, főleg Colosseumnál, igaz azok között nem volt olyan, voltak jók, de azért ami nagyon tetszett volna olyan nem, kb. Fujitoráét tudnám megemlíteni, ami komoly volt. Ha már feljött szóba, valaki megtudná mondani annak a címét, ami Perospero megjelenésekor volt meg ha jól emlékszem a rá következőben is szerepelt, mielőtt Cracker megérdezett Mamához. Ez azt hiszem Pekoms és Tamago megjelenésekor volt először, de azóta sem találtam meg. :ehh

A plusz kiegészítések is fejlődtek valamit, pl. amikor Crackernek kiadta a parancsot Mama, stb, de ezzel nyílván nem tudják orvosolni a problémát.

dungeonlord
2016 óta az animációval semmi gond .Toei Animation stúdió remek munkát végzett.
Mind a mai napig nem vagyok képes megérteni, hogy sokaknak mi a gond az animációval és a bővítésekkel?Mert mind 2 nagyon jó .
Zenékkel vannak gondjaim. Nagyon gyenge Op, endingeket hiányolom és alig vannak jó ostok.Nem azt akarom mondani,hogy szarok.Csak átlagosak .Inkább pörgősebb dalok kellenek,mint pl:
https://www.youtu...BiEZiBKQjc
Szerkesztette: dungeonlord - 2017.07.18. 19:32

Hiei
Tudsz te korrekt hszt írni, ha akarsz teljesen egyetértek. Én se hiszem, hogy az animáció a főprobléma. Inkább Kristof által leírt idéten tömeg jelnetek és időhúzások, amik rontják a dolgot. Az op tényleg ratyi. Nem élveztem op-t a share the world óta kb.

AFR
Köszönöm a fordítást
Azonban lenne valami amit megjegyeznék a felírattal kapcsolatban.
Cracker beceneve nem Százkezű hanem Ezerkezű.
A japán szinkron hangjánál is hallani hogy azt mondja Sen...
Sen = 1.000
100 = Hyaku

Egyébként hogy a részről is írjak nekem tetszett.
Bár a sebességén nem változtattak de hát nem is tudnak túl közel kerültek a mangához, de a látvány nagyon bejön.
A bővítésekkel sincs nagy bajom csak két jelenettel közülük.
1. King Baum megtámadja Namit. Ez nem volt a mangában ott csak útját állta nem is támadhatott rá a Vivre Card miatt.
2. Az Urouge-s visszaemlékezés. Szerintem nagyon gagyi volt. Pedig reméltem / remélem hogy a mangában lesz rá visszaemlékezés kíváncsi vagyok az egykori édességparancsnok Sneck és Urouge harcára. Egyébként az animében még a nevét se említették szegény ex-parancsnoknak.

Noctreall
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha letöltöm ncore-ról az első évadot FHD-ban, akkor az itteni feliratokat tudom hozzá használni? Időzítve van blueray minőséghez?

Ugrás a fórumra: