#Elérhetőségek, Csapattagok
Az oldal központi e-mail címe:
info@naruto-kun.hu

Tulajdonos, főszerkesztő: [admin]
Tapion-sama [tapion@naruto-kun.hu]

Az oldal további főszerkesztői: [admin]
Chakra [chakra@naruto-kun.hu]
Hiei [hiei@naruto-kun.hu]

Szerverkarbantartás:
Dancsa[dancsa@naruto-kun.hu]

Moderátorok:
Bastian [bastian@naruto-kun.hu]
Samdav [samdav@naruto-kun.hu]
Shiro [shiro@naruto-kun.hu]

Továbbá írhatsz nekünk Privát üzenetet a weboldalon, a bal oldalon található üzenet ikonra kattintva. Itt találhatod a jelenleg aktív csapattagjainkat listába szedve, akik készségesen segítenek ha bármi problémád adódna. Ezen kívül írhatsz nekünk a Fórumon, vagy pedig valamelyik közösségi oldalunkon (Naruto-Kun, Animotiváló, DB Super).

Kérjük vedd figyelembe, hogy sok üzenet érkezik hozzánk, így az üzeneteket prioritás alapján kezeljük. Lehet, hogy néhány órán belül választ kapsz, de lehet hogy több napba, több hétbe is beletelhet mire válaszolunk. Azt tanácsoljuk, hogyha a kérdésed teljesen publikus, akkor keresd fel Fórumunkon valamelyik Közszolgálati témát, így az általad küldött üzenetet mindegyik csapattag és mindegyik felhasználó egyszerre látja, így hamarabb választ kaphatsz kérdésedre.
(A Fórumunkra külön regisztráció szükséges).