Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Filmek & sorozatok
Hadron
Jah jó most néztem , mer a MIB trailert azt nem láttam:D , csak a Hellboy-ét

goku5
Na akkor jön az új Pókember is! Ez is érdekes lesz! Én legalábbis nagyon várom!
https://www.youtu...ljFBRNfxrk

dungeonlord
Több kérdés,mint válasz. Történileg hova sorolható és a legnagyobb kérdés,ki a gonosz és mit keres itt a zöld lápás? :D

goku5
Nem tudom hol lattól te benne a Zöld lámpást????
Szerintem akivel te kevered az Mysterio! Sok mindent meg is magyarázna akár.
Nick Fury feltűnése már más tészta.

dungeonlord
Kiskoromba sok marvel mesét néztem, de egy idő után megfogott az anime ,és azóta elfelejtetem a marvel világot.
Hiába startól minden a pengével , hulkal majd a vasemberel. Ha a Bosszúállok 2 óta kezdtem el a neten érdeklődni a világáról.

Legjobb pl erre a Mysterio,akiről fingom nincs, hogy ki. Azért mondtam zöldlápást, mert mindenhol zöld támadások,és szintén kezével támadott, mint a zöld lámpás.

goku5
Ott nincs semmiféle zöld lámpás. Maga a hős a Zöld Lámpásnak gyűrűje van és azzal hoz létre dolgokat. Úgy harcol.
Mysterio Pókember egyik fő ellensége. Az illúzió mestere.

Capac
dungeonlord írta:

zöld lápás?

Ez hatalmas volt xDDDD

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
goku5
És már van hozzá magyar szinkron is! 1-2 plusz jelenettel. Nem hittem hogy ilyen gyorsan felkerül.
https://www.youtu...sxBh-Ervik

Excalibure
Tegnap rávettem magam ,hogy megnézzem a Battle Angel Alitát, nagyon jó film volt szerintem bárki nézi meg nem fog benne csalódni.

Avaren
Trónok Harca utolsó évad előzetes. :D

https://youtu.be/...

Winter is here! :D

Durzo
Marvel Kapitány
Két szó. Feminista propaganda. Ezzel a lényeget el is mondtam. A film maga egynek elment, az akciójelenetek jól néztek ki, de 2019-ben az speciális effektek minősége már minimum elvárás.
Kicsit bővebben
Carol élettörténete abból áll, hogy az összes férfi akit valaha ismert, folyton azt mondta neki, hogy nem elég jó, a karakterfejlődése pedig abból, hogy az elején nem tud nyerni a saját erejéből és ezért a szupererejére támaszkodik, a végén pedig nem akar nyerni a saját erejéből és ezért a szupererejére támaszkodik. Konkrétan ki is mondja, hogy nem kell bizonyítania semmit, amivel nem tudom mi volt a céljuk, de nekem nem az az üzenet jött át, hogy a nők és a férfiak egyenlőek, sőt pont az ellenkezője (és nem a nők javára). Az erejét is csak úgy megkapja, mert azért. Nem kiérdemli mint Amerika Kapitány, újra kiérdemli mint Thor, vagy "elkészíti" magának mint Vasember. Nem, ő csak felrobbantja magát és szuperereje van. Ha kevesebbet foglalkoztak volna azzal, hogy csináljanak egy erős női karaktert és többet azzal, hogy csináljanak egy jó karaktert aki most éppen egy nő, akkor sokkal jobb is lehetett volna.

De a legnagyobb bajom az egésszel még mindig az, hogy a nagy megmentő 1 hónappal a nagy megmentés előtt kapott csak saját filmet.

Alita
Ha érdekel valakit, hogy hogyan kell jó filmet csinálni erős, badass és szerethető női főszereplővel, akkor ezt a filmet neki találták ki.

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

goku5
Alapvetően egyet kell értenem Durzo-nál.
De azért a repülő átalakítása és a macska kicsit sok volt nekem.
De amúgy egész jó kis poénok voltak benne és kaptunk pár előzményt is. Pl egy szem vagy egy bosszúállók ötlet eredete. (így azért szerintem nem spoilleres ,de jobban meg lehet figyelni ezeket a filmben.)

Amúgy a legérdekesebb hogy mennyire próbálták a főhősöket fiatalítani. Hát hogy mennyire sikerült döntse el mindenki maga.

david56
az új trailer aztaa
Nagyon jòl sikerült. Nekem az jutott eszembe hogy mi lenne ha Tony-t Wonghozná vissza.

Winter is coming....oh its here !!!

Durzo
És itt a Deadpool verzió is. Ikszdé

De amúgy egész jó kis poénok voltak benne és kaptunk pár előzményt is. Pl egy szem vagy egy bosszúállók ötlet eredete.

A poénok tényleg jók voltak, azt elfelejtettem írni. Az előzmények meg... A név még elment szerintem (de láttam olyat, aki ezen is kiakadt), de Fury szemével egy kicsit tökön lőtték a tél katonáját (mármint a filmet). Ott ugyanis megemlíti Fury, hogy mi lett a szemével és a kettő valahogy nem fér össze. Ami eddig egy menő harcban szerzett seb volt, most már csak egy "meh". Amúgy annyira szerintem nem lett rossz, mint ahogy néhány kritika mondja, de lehet, hogy csak én vagyok kevésbé érzékeny néhány dologra.

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

Ugrás a fórumra: